Firma Aviation Zoom poskytuje profesionální letecké práce v oboru bezpilotních letadel. Jsme držitelé povolení Úřadu pro civilní letectví pro jejich komerční využití a pro vykonávání profesionálních leteckých prací. Těmi mohou být výškové inspekce, letecké foto a video nebo letecká termovize. Jako členové České asociace profesionálních provozovatelů bezpilotních letadel dbáme při realizaci našich zakázek o dodržování veškerých zákonech nařízených pravidel souvisejícími s provozem bezpilotních letadel a to včetně povinného pojištění naší činnosti na 1 milion euro.
Tým naší firmy Aviation Zoom je složen ze zkušených profesionálů. Technici bezpilotních letadel i piloti a operátoři kamerových systémů získávali své zkušenosti během mnohaleté práce ve svých oborech, ve kterých rozvíjeli své know-how. Ať už jako uznávaní RC modeláři, kameramani a střihači několika českých televizních stanic či jako profesionální fotografové.
Uvědomujeme si, jak drahý je čas našich zákazníků a jaké požadavky jsou na nás při práci kladeny. Z těchto důvodů proto využíváme profesionální bezpilotní letadla vybavená spolehlivými komponenty renomovaných světových výrobců. Máme zkušenosti z natáčení a focení propagačních materiálů, z realizace televizních reportáží, které jsme z dronu vysílali i v přímém přenosu, z dlouhodobého fotografického monitorování rozsáhlých územních celků, výškových inspekcí obtížně přístupných míst či například z termovizního měření FVE panelů a měření úniků tepla v obytných i komerčních budovách.

 

 

 

náš tým

 

 

 

Povolení ÚCL a ostatní důležité dokumenty ke stažení:

Povolení ÚCL a provozní specifikacePojištění bezpilotního letadla